ALTERNATİF DOĞUŞ GAZETESİ ÇTN Yapım & Ajans

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Saygın bir iş Adamı; Yakup SÜT

Saygın bir iş Adamı; Yakup SÜT

Tarih 24 Nisan 2012, 14:20 Editör ADG

Saygın bir iş Adamı; Yakup SÜT

o   Saygın bir iş Adamı; Yakup SÜT

Genç, girişimci ruhlu ve doğduğu kenti unutmayan İşadamı Yakup Süt her daim olduğu gibi kaliteli işlere imza atıyor. Başarılı, özverili, çalışkan İşadamı Yakup Süt; bölge halkının kalbine taht kurmaya devam ediyor.
Yakup Süt, kimileri tarafından farklı algılandı, kimileri tarafındansa her zaman takdir edildi. Onu yakından tanıyanlar için çok değerli bir iş adamı olmasının yanı sıra samimi ve güvenilir kişiliğiyle de saygın bir yere sahip. Sadece uzaktan duyup bir şeyleri anlamaya çalışanlar için ise bir muamma olmaya aday bir isim: İşadamı Yakup Süt.

Bölgenin Saygın İşadamı Yakup SÜT

Yakup Süt, Ardahan gibi yıllarca gelişmeyi beklemiş ve daha birkaç yıl önce sadece köy statüsünde olan bir yerleşim biriminde; Hoçvan’da doğup büyümüştür. Bu saygın iş adamının bölgesel dayanışması unutulmamalıdır. Bölgesinin sevilen ve sayılan bir iş adamı olan Yakup Süt, kaliteli duruşu ve özverili yaklaşımı ile takdir toplayan bir yaklaşıma sahiptir.

Ülke ekonomisine katkısı göz ardı edilmemeli

Her zeminde insani özellikleri ile ön plana çıkan ve bunu o değerler bütünü içinde ele alan bu ismin kendi geleneksel bağlarına olan bağlılığını da göz ardı etmemek gerekir. Duruşundan taviz vermemesiyle bilinen İşadamı Yakup Süt’ün bilinmeyen en önemli özelliği mütevazi ve oldukça insancıl duruşudur. Her koşulda iş sahaları yaratıp ülke ekonomisine katkı sağlayan bu isim, etkin ve bir o kadar da verimlidir.

o   İyi günde, kötü günde halkının yanında

İşadamı Yakup Süt’ün iş hayatındaki atılımlarla ve gelişmelerle kendi bölgesindeki insanlara olan duyarlılığı ve onları sahiplenici çizgisi dikkatlerden kaçmıyor. Düğünlerinde ve cenazelerinde bölge halkının yanında olmaya gayret eden ve onların sorunlarını kendi sorunu gibi algılayıp ilgilenmesi ve iş hayatındaki başarıları ile takdiri hak ediyor.

Üstün hizmet ödülüne layık görülmesi gerekiyor

Bölgesel anlamda oldukça aktif ve bir o kadar da girişken olan bu gücün gözlerden kaçmaması gerekiyor. Etkinliğini bölgesel bazda sürdüren ve bölgedeki tutarlı davranışlarıyla bilinen İşadamı Yakup Süt’ün etkili kişiliğini gözlerden kaçmıyor. Tahlil ve analiz gücü oldukça güçlü olan ve yaptıklarının yanında daha çok yapacakları olan İşadamı Yakup Süt’ün Türkiye Büyük Millet Meclisi(TBMM) nezdinde de bu girişimlerinin aktifleştirilmesi gerekiyor. TBMM tarafından üstün hizmet ödülüne layık görülmesi gerekiyor. Bölge milletvekillerinin bu konularda daha duyarlı ve daha aktif bir çaba içine girmeleri bölgesel anlamda çok doğru bir yaklaşım doğuracaktır.

Bölge halkı her anlamda yanında

Doğru bir bütünlük ile sorunların çok daha kolay çözüleceğini biliyoruz. Dolayısıyla geri kalmış ve iş sektörü açısından terk edilmeye yüz tutmuş Anadolu topraklarımızın daha işlevsel bir hale getirilmesi için Yakup Süt’ün sunmuş olduğu gayretlerin bu kapsamda desteklenmesi ve projelerinin sağladığı katkılarının sahiplenilmesi gerekiyor. Halk için var olan ve bunu halkının hizmetine sokmaya çalışan Yakup Süt’ün her anlamda yanında olmak ve o değerli fikirlerinden faydalanmak gerekir. Bu yaklaşım hem bölge açısından hem de ülke ekonomisi açısından oldukça değerli bir girişimin başlangıcı olacaktır. Bölge milletvekillerinin parti ayrımı olmadan bu somut projeler üzerinde durmaları ve irtibatı güçlendirmeleri gerekmektedir. Dürüst bir anlayışla takdiri hak eden bir çizgide olan bu saygın iş adamımızın onurlandırılması anlamında herkesi destek vermeye ve somut projelerinde yanında olmaya davet ediyoruz

o  
Saygın bir kişilik işadamı Yakup SÜT

Bölgenin bağrında yetişen ve gelişen ama asla büyüklük taslamayan ve ölçülü yaklaşımları ile her yoksulun ve her ekmeği elinden alınanın yanında olan bu iş adamımızın onurlandırılması ve yılın iş adamı seçilmesi bağlamındaki girişimlerimiz devam edecektir. Bu saygın iş adamımızın her zaman yanındayız ve bundan sonraki süreçte onura layık görülmesi anlamında elimizden gelen her desteği sunacağız. Bölgenin yazılı basın organı olarak Yakup Süt’ün yanında durup sonuna kadar takipçisi olacağız. Bölgesel anlamda bütün milletvekillerimiz ve iş adamlarımızla yan yana gelip bu saygın kanaat önderimize her anlamda sahiplenici bir yaklaşım gösterilmesi gerektiğini önemle vurgulayacağız. Her zaman gönlümüzün bir parçası olan bu saygın iş adamımız Yakup Süt’e bu anlamda yanında olup katkı sunmaya hazır olanlara yenilerini eklemek gerekir.

 

 

çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz-çetin yılmaz çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz-çetin yılmaz

çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz-çetin yılmaz

çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz-çetin yılmazçetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz-çetin yılmazçetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz-çetin yılmaz- gazete alternatif doğuş-alternatif doğuş- hoçvan-ardahan-hasköy-lehimli- panik-tuçoluk-

çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz- çetin yılmaz-çetin yılmaz

yudali esenyurt yudali manxl gainmax film izle dizi izle mp3 indir

Bu haber 21359 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

HABERLER

Yusuf Benli'den "Dönen Dönsün Ben Dönmezem Yolumdan"

Yusuf Benli'den Yusuf Benli'den "Dönen Dönsün Ben Dönmezem Yolumdan"

Gazeteci Çetin Yılmaz, HDP Milletvekili Adayı

Gazeteci Çetin Yılmaz, HDP Milletvekili Adayı Gazeteci Çetin Yılmaz, HDP Milletvekili Adayı
Sevgili okur yeniden merhaba,01 Mayıs 2015

GALERİ

Ups haber v-pills altin çilek

ANKET

En çok hangi haberleri takip ediyorsunuz?


Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Haber Sistemi Alternatif Doğuş Gazetesi sitesi Haber Sistemi üzerinde çalışıyor, 2007 - 2008 © Haber Sistemi tamamen ÇTN geliştirme araçlarıyla üretildi ve ÇTN YAPIM Desteklidir. Tüm Hakları Alternatif Doğuş Medya Gurubuna aittir.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi